Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Стартував перший етап монетизації субсидій: що це значить і хто отримає

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

"Живі гроші" з 1 січня почнуть отримувати не всі субсидіанти, а лише певна категорія українців.

З сьогоднішнього дня починає діяти перший етап монетизації субсидій в Україні – це торкнеться тих, хто вперше її оформляє.

З 1 січня "живі гроші" на банківський рахунок будуть надходити тим українцям, які вперше будуть оформляти субсидію. Тобто всі ті, хто буде подавати документи на субсидію в січні, вже отримають гроші на оплату "комуналки" на картку.

На кожного одержувача субсидій, після обробки заяви на монетизацію, буде автоматично відкритий персональний аккаунт в банку, на якому будуть відображатися житлові субсидії в грошовій формі. Тобто кошти будуть направлятися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію і воду

За результатами опалювального сезону зекономлені кошти можна буде використовувати на свій розсуд. Сума заощаджених грошей залежить виключно від сім'ї. Найбільшою вона може бути в енергоефективних будинках.

В цілому монетизація пільг і субсидій відбуватиметься в три етапи:

  •  - з 1 січня 2019 року "живі гроші" на банківський рахунок надходитимуть тим, хто вперше звертається за допомогою. Тобто всі ті, хто подаватиме документи на субсидію в січні, вже отримають гроші на оплату "комуналки" банківський рахунок;
  •  - з 1 травня 2019 року монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію або пільгу вже багато років, у тому числі користується допомогою в літній період. Це приблизно 3 мільйони домогосподарств;
  •  - з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто отримує субсидію або пільгу, одержуватиме її "живими грошима".

Нагадаємо, зараз при пільговій оплаті за послуги ЖКГ квитанції надходять вже з урахуванням знижки, а при наданні субсидії – в квитанції вказати повну суму, але її частину погашає держава, сума компенсації не надходить безпосередньо до одержувача. 

 

Джерело:
До списку новин