Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Пенсіонер з невиліковною хворобою почав продавати квитки на власні похорони. Гроші йому потрібні для важливої справи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Британець вирішив, що страшний діагноз - не вирок.

Кіт Кас – 72-річний житель Кардіффа, Уельс. Він страждає від раку, який зараз знаходиться на останній стадії. Чоловік заснував власний благодійний фонд "Червоні шкарпетки" 12 років тому, коли дізнався про те, що хворий на рак. Він вибрав таку назву не випадково – в той фатальний день він був у шкарпетках саме цього кольору. Фонд спеціалізується на допомозі хворим на рак простати. За свою благодійну діяльність чоловік отримав Орден Британської імперії.

Кіт вирішив, що страшний діагноз – це не вирок. Навіть його смерть може принести користь суспільству.

Саме так і виникла ідея про продаж квитків на власні похорони. Отримані гроші будуть переведені на рахунок фонду.

Квитки представлені в 3 видах: бронзові, срібні та золоті (по 25, 50 і 100 фунтів стерлінгів). Люди, які куплять бронзові квитки, зможуть перекусити чіпсами і випити пива на похоронах. Володарі срібних квитків скуштують вино і сендвічі з креветками. А представникам золотий категорії подадуть шампанське і лобстери. У продажу є всього 500 квитків.

Кожній категорії відповідає окрема кімната. Британець запише 3 відеозвернення, які покажуть гостям. Крім того, Кас збирається запросити на похорон музичну групу і коміка. Його мрія – отримати 500 тисяч фунтів стерлінгів.

 

Джерело:
До списку новин