Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Виявлено смертельну небезпеку ліків проти нежитю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У цих препаратах використовуються такі інгредієнти, як псевдоефедрин або фенілефрин, які можуть бути дуже небезпечними для серцево-судинної системи.

Такого висновку дійшли вчені з UPMC Pinnacle в Пенсільванії.

Особливо ретельно люди з неконтрольованим, тобто стійко підвищеним артеріальним тиском або хворобами серця повинні уникати прийому протизастійних препаратів від нежитю, як показало дослідження. У цілому, для всього населення, включаючи і людей з низьким ризиком серцево-судинних захворювань, подібного роду препарати несуть певну небезпеку.

Справа в тому, що в цих ліках використовуються деякі активні речовини, які підвищують артеріальний тиск. Протизастійні препарати зменшують приплив рідини у синуси, висушуючи їх та скорочуючи інтенсивність нежитю. Але вони також звужують і кровоносні судини. У цих препаратах використовуються такі інгредієнти, як псевдоефедрин або фенілефрин, які можуть бути дуже небезпечними для серцево-судинної системи.

"Якщо ви страждаєте від гіпертонії або хвороб серця, то останнє, що вам на цьому світі потрібно, так це звужувати кровоносні судини, - розповідають вчені. - Це набагато збільшує небезпеку загострень. Ну, а загострення при гіпертонії загрожують інфарктом або інсультом. Ми наголошуємо, що в групі ризику перебувають люди, які не страждають від гіпертонії або хвороб серця, їм теж потрібно приймати судинозвужувальні препарати з дуже великою обережністю".

 

Джерело:
До списку новин