Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Киянка подарувала будинок багатодітній родині переселенців із Луганщини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щедра киянка вирішила подарувати свій будинок бідній сім'ї і лише почула про долю багатодітних переселенців з Луганської області - відразу зрозуміла, кому хоче передати своє майно.  Дарунок став повною несподіванкою для незнайомої з жінкою сім’ї.

Благодійниця з Києва, яка вирішила подарувати свій будинок нужденній родині та ледве вбереглася від хитрощів самозванки, таки передала своє майно потребуючим. Жінка ледве оговталася після обману людини, якій марно повірила. Але бажання зробити добру справу від того не зникло. Журналісти ТСН знайшли іншу сім'ю, яка справді потребує допомоги. До цього фіналу журналісти разом із киянкою Тамарою наближалися півроку. 

Почувши про долю багатодітних переселенців з Луганщини, жінка вирішує віддати їм свою хату на Полтавщині.

"Не шкода, але трошечки сумно", - зізнається вона. Тамара хвилюється, чи сподобається будинок імовірним господарям і очепурить оселю до приїзду гостей. Хвилюються й останні, бо зовсім не очікували на такий щедрий дарунок.

Нарешті зустріч стається. Зої та Дмитру хата одразу подобається. Родина із шістьма дітьми тулиться у двокімнатній халупі без опалення на Прикарпатті. Їхній великий дім на Луганщині сусіди розібрали до підмурівка, а сім’я втікала звідти через проукраїнську позицію. Подужати оплату нового житла на Західній Україні так і не змогли – і постійно перебували під загрозою виселення. Тепер у Зої на очах знову сльози, але не від розпачу, а від щастя. "Не вірилося, що таке може бути. По-друге, дуже хотілося побачити ту людину з великим серцем", - каже вона.

У день оформлення дарчої родина приїхала повним складом. "Дуже рада. Вони такі всі хороші. І сподобалося їм", - каже добродійниця. Хоч би як кортіло, переїхати негайно родині не вийде, адже будинок три роки стояв без нагляду, тож доведеться ще докласти руки й гроші. Але багатодітні батьки щасливі – це вже своє. До весни планують впоратися. "Воно все зробиться. Буде ляля", - передчувають нові власники. І вже зараз запрошують пані Тамару приїжджати будь-коли. Для неї це дуже важливо – мати можливість навідувати свій будинок, насамперед свої спогади.

 

Джерело:
До списку новин