Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Через трудову міграцію буде складніше платити пенсії і фінансувати науку і медицину

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Населення України до 2050 року може скоротитися на 18 відсотків і досягти позначки в 36 мільйонів осіб. Такі дані наводить ООН.

Один із основних факторів виїзду - трудова міграція. Кількість українців, які виїхали за кордон у пошуках роботи, підраховує сайт ukrainianpeopleleaks.com. Таких людей з березня минулого року ресурс нарахував майже мільйон.

За словами директора Фонду Блейзера в Україні Олега Устенка, процес міграції буде призводити до негативних наслідків у соціальних сферах.

"Якщо емігрують люди, то це означає, що менше податків збирається в державний бюджет, це означає, що потенційно буде виникати додатковий тиск на бюджетну ситуацію. Це означає, що пенсії в майбутньому платити буде все складніше і складніше. Це означає, що виконувати медичні програми буде все складніше і складніше. І фінансувати науку й освіту теж буде вкрай складно", - заявив Устенко.

Експерти відзначають, окрім високої оплати праці, українців стимулюють до міграції й інші фактори. Зокрема, прагнення до розвитку і відчуття безпеки за кордоном.

 

Джерело:
До списку новин