Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Декілька секретів наших бабусь, як зберегти кохання і повагу на довгі роки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нам здається, що про стосунки з чоловіками ми знаємо все, але "бабусині" поради, як бути щасливою в шлюбі, також будуть для вас корисними.

Стосунки по мережі, додатки для знайомств, любовний пост на стіну замість букета квітів - розвиток технологій радикально змінив відносини. А як знайомилися і зізнавалися в почуттях у минулі часи? Можна запитати у жінок старшого віку, які прожили з одним чоловіком все життя і зберегли теплі взаємини.

5 порад наших бабусь, як будувати стосунки

1. Потрібно шукати чуйну і добру людину. На що ми звертаємо увагу при знайомстві і на перших побаченнях? Зазвичай на зовнішність, доходи та соціальний статус потенційного обранця. Краще простежити, як він спілкується з людьми, офіціантами або оператором на автозаправці. Його поведінка може багато про що вам розповісти.

2. Займайтеся тим, що вам подобається і знайдете споріднену душу. Сенс цієї поради в тому, що не варто переживати за те, що якийсь час ви будете без пари, а людину краще шукати зі схожими інтересами та захопленнями.

3. На побачення повинен запрошувати чоловік. Останнім часом чоловіки стали інфантильні і невпевнені в собі, а жінки все частіше беруть ініціативу в свої руки. Це неправильно. Якщо хочете піти на побачення з симпатичним молодим чоловіком, підштовхніть його до цього легким фліртом.

4. Ваші взаємини стосуються тільки вас двох. Не намагайтеся зробити ваші почуття і емоції надбанням громадськості, описуючи кожен крок і щасливі моменти з оточуючими.

5. Стосунки - це компроміс і деколи досягти його зовсім не просто. Ідеальних людей не існує, тому потрібно шукати компроміс, миритися з недоліками і знаходити спільні інтереси з близькою людиною, інакше гармонію у стосунках досягти навряд чи вдасться.

 

Джерело:
До списку новин