Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Супрун: чи можливе в Україні безкоштовне страхування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні можна ввести систему безкоштовного страхування, але тільки за рахунок великих податків. Про це заявила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

ДУМКА. За словами Супрун, щоб в Україні з’явилося безкоштовне страхування, потрібно до нинішніх податкових відрахувань українців (які зараз становлять понад 40% зарплатного фонду), додати ще 10-12%.

Уляна СУПРУН, голова МОЗ:

Безкоштовного страхування немає. У всьому світі за нього платять роботодавці та їх працівники. Наприклад, у Німеччині відрахування на охорону здоров’я становлять понад 15% фонду заробітної плати, у Франції – близько 13%, в Польщі – 12%. Це витрати тільки на охорону здоров’я, без інших податків

ЗАЗНАЧИМО, в той же час Супрун наголосила, що за неповнолітніх дітей, непрацездатних і безробітних та пенсіонерів медичні страхові внески в повному обсязі буде платити держава.

НАГАДАЄМО, Державне медичне страхування, яке в 2018 році почав впроваджувати МОЗ, передбачає, що всі громадяни України вже застраховані (за свої медичні послуги вони заплатили із загальних податків). За ці податки вони отримують гарантований державою страхової пакет – перелік медичних послуг. У той же час у МОЗ анонсували, що з 2020 року в Україні почнеться більш активний розвиток медстрахування.

 

 

Джерело:
До списку новин