Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Зникли гроші з мобільного рахунку: розкрився обман, про який мало хто знає

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За рік українці, часто самі того не розуміючи, оплачують за «приховані» мобільні послуги близько 100 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Офісу ефективного регулювання (BRDO) на своїй сторінці в Facebook.

Експерти уточнюють, що мова йде про такі сервіси, як гороскопи, анекдоти та мелодії, обсяги продажів яких з року в рік інтенсивно ростуть: у 2017 році незалежні постачальники заробили на них понад 1 млрд грн.

Зрозуміло, частина цих коштів компанії списують з рахунків українців санкціоновано. А визначити частку тих, які стягують за «випадково» замовлені послуги дуже складно, визнають аналітики BRDO. Однак припускають, що мова може йти приблизно про 10%. Іншими словами, кожен рік люди виписують непотрібних послуг, які до того ж не споживають, щонайменше на 100 млн грн.

 

Примітно, що останнім часом користувачі стали частіше скаржитися на такі несанкціоновані списання. У 2018 році Нацкомісія з державного регулювання у сфері зв’язку та інформації (НКРЗІ) отримала від людей в п’ять разів більше, ніж за попередні два роки разом узяті.

Друга проблема – відсутність тарифних планів без включеного в них інтернет-трафіка.Напомнім, 26 березня на ринку мобільних послуг з’явився новий тариф «4 безліміту» від lifecell. Вартість послуги – всього 40 гривень за чотири тижні користування.

Пакет «4 безліміту» доступний лише для нових користувачів lifecell. Решта можуть перейти на нього з 5 квітня за додаткову плату – 100 гривень.Также, Kyivstar скасовує безлімітні тарифи і коригує ціну на всі тарифні плани. 

За словами керівника Kyivstar Олександра Комарова, один з найпопулярніших операторів мобільного зв’язку має намір скасувати безлімітні тарифи.

Станом на березень 2019 року Kyivstar пропонує своїм абонентам безлімітні тарифи, вартість яких стартує з 150 гривень на місяць.

За користування найдорожчим тарифним планом українці платять 225 гривень за 4 тижні. В послуги цього пакета входять безліміт на дзвінки в мережі і мобільний інтернет. До речі, інші мобільні оператори пропонують своїм користувачам тарифні плани з безлімітними послугами за ціною від 115 гривень.

 

Джерело:
До списку новин