Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Дві третини "монетизованих" субсідіантів не сплатили комунальні послуги, - Герус

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова Асоціації споживачів енергетики і комунальних послуг, колишній член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), Андрій Герус заявив, що вже є перші результати монетизації субсидій.

Про це Герус написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, у "Київводоканалі" рівень оплати від таких "монетизованих" субсідіантов склав 62%, у "Київтеплоенерго" - лише 73%.

"В цілому по Україні в водоканалів рівень платежів від субсідіантів склав від 60% до 70%. Швидше за все, подібна ситуація по іншим житлово-комунальним послугам," - написав він.

На субсидії перебувають найбідніші люди, тому очікувати, що вони зберегли ці гроші, щоб в середині квітня заплатити за лютий, було б наївно. Ці гроші витрачені на інші потреби.

"Наші податки, які ми платили, щоб підтримати бідні верстви населення, не були витрачені згідно задекларованим цілям", - вважає Герус.

За його словами, в цілому рівень боргів за ЖКП на кінець лютого склав рекордні 69,5 млрд грн.

"Звичайно, так проводити монетизацію в таких умовах було неправильно. Бідні люди будуть діяти, як бідні люди, для розуміння цього не треба закінчувати Гарвард. Але, на жаль, навіть деякі представники громадського сектору зайняли комфортну позицію газового монополіста, уряду і президента, а НЕ некомфортну позицію експертів, які можуть опонувати неправильним рішенням. Ну і звичайно, це була дорога спроба банального передвиборчого підкупу, грамотна і відповідальна монетизація так не робиться", - переконаний експерт.

 

Джерело:
До списку новин