Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Розенко заявив про наявність можливостей виплачувати "13-ту пенсію" малозабезпеченим пенсіонерам із 2019 року

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Доплату у вигляді "13-ї пенсії" мають отримувати люди, у яких є великий страховий стаж, але невисока пенсія, сказав віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко. 

Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко вважає, що реалізувати ініціативу про виплату "13-ї пенсії" малозабезпеченим пенсіонерам можна у 2019 році. Про це він сказав під час візиту в Житомир 10 квітня, повідомила прес-служба Кабміну.

"Ініціатива президента України Петра Порошенка полягає в тому, щоб одноразову виплату, яку пенсіонери отримали в березні й отримають у квітні, зробити постійною. Це може бути у вигляді "13-ї пенсії" наприкінці року. Її будуть отримувати люди, які мають великий страховий стаж, але невисоку пенсію... Уряд зараз працює над реалізацією цієї ініціативи, ми проводимо відповідні розрахунки. У нас є всі можливості реалізувати її вже з цього року", – заявив віце-прем'єр.

Середній розмір пенсій в Україні станом на 1 березня 2019 року становив 3033 грн, повідомили у Пенсійному фонді. Мінімальна пенсія становить 1497 грн. 

 

Джерело:
До списку новин