Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Кабмін внесе зміни у постанову про субсидії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зміни планується внести після завершення опалювального сезону.

Після завершення опалювального сезону до постанови про субсидії будуть внесені зміни. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева під час години запитань до уряду у Верховній раді.

За його словами, Мінсоцполітики вже оприлюднило проект змін до громадського обговорення.

"Що стосується постанови про субсидії. Ви праві, немає нічого досконалого. Після опалювального сезону до постанови про субсидії будуть внесені зміни", - повідомив Рева.

"Рішення, що стосується монетизації субсидій, прописані законом України про житлово-комунальні послуги, прийнятому Верховною Радою України. Механізм монетизації урядом прийнятий двома постановами — один безготівковий, інший — готівковий. Ці механізми будуть існувати і надалі. Прийнятим бюджетом України коштів достатньо для забезпечення як готівкової, так і безготівкової субсидії. Тому по завершенню опалювального сезону обидва механізми субсидій будуть існувати і надалі”, - заявив Рева.

Окрім того, глава Мінсоцполітики пояснив, що заборгованість населення пов’язана не з проблемою нарахування субсидій населенню.

"Заборгованість населення, яка є особливо за газ, багато в чому сформована не постановою про субсидії, а незаконними діями облгазів, які ігнорують 42 постанови НКРЕКП щодо незаконного донарахування обсягів газу, які вони свавільно нарахували населенню. Це мільярди гривень", - сказав він.

Він зауважив, що громадянам, котрі добросовісно сплачують за житлово-комунальні послуги, отримуючи живі кошти, такі кошти будуть сплачуватися і надалі без будь-яких обмежень.

“Що стосується тих, хто матиме заборгованість, то після сплати заборгованості, тому що при наявності заборгованості їм не може бути перепризначена субсидія, але після сплати заборгованості або реструктуризації такої заборгованості їм протягом року буде виплачуватися субсидія у безготівковій формі”, - наголосив міністр.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що автоматичне перепризначення субсидій у 2019 році торкнеться 3 млн домогосподарств, іншим потрібно буде оновити заяву і декларацію про доходи.

Як повідомлялося раніше, субсидії готівкою почали виплачувати з 1 березня 2019 року. Пенсіонери отримують гроші для оплати комунальних платежів за лютий разом з пенсією. Пенсіонери серед субсідіантов складають близько 75%. За останніми розрахунками, середній розмір монетизованої субсидії складе 1676 грн.

 

Джерело:
До списку новин