Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Вчіться мало говорити — слова і думки впливають на наше життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Зайві беззмістовні розмови сильно витрачають твою енергію, особливо балаканина, підгодована емоціями.

Коли у тебе в житті щось відбувається, спробуй одну практику — не говори про це нікому, коли аж до болю свербить розповісти. Щось трапляється — збережи це в собі, тоді ти збережеш всередині себе силу і потенціал цієї події.

Так само, коли хтось намагається втягнути тебе в свої розповіді, зберігай спокій і стеж за своїми емоціями, які не дозволяй їм керувати тобою і залучатися до чужі емоції. Це помітять навіть оточуючі — в якому ореолі сили і загадковості ти почнеш перебувати, а насправді ти просто зберіг себе, чи не розтративши для більш цінних подвигом, ніж пустоплюйство.

Слова і думки впливають на наше життя. ДНК сприймає людську мову!

Вчені прийшли до приголомшуючого висновку: ДНК сприймає людську мову. Її «вуха» прямо-таки пристосовані до уловлювання звукових коливань.

Пушкін колись писав своїй дружині: «Не Мара душу читанням французьких романів». Наш сучасник хіба що посміхнеться цього наказу генія, а даремно. Молекули спадковості отримують і акустичну, і світлову інформацію: мовчазне читання доходить до клітинних ядер по електромагнітним каналах. Один текст оздоровлює спадковість, а інший її травмує.

Молитовні слова пробуджують резервні можливості генетичного апарату. Прокляття руйнує хвильові програми, а значить, порушує нормальний розвиток організму.

П. Горяєв вважає, що за допомогою словесних думок-форм людина творить свій генетичний апарат. Наприклад, дитина, яка взяла від батьків певну програму, починає бешкетувати, лихословити. Тим самим, він руйнує себе і своє середовище — як соціальну, так і психологічну. І котиться цей «снігова куля» з покоління в покоління.

Так що генетичного апарату зовсім небайдуже, про що ми думаємо, говоримо, які книги читаємо. Все карбується в хвильової геном, тобто хвильову генетичну програму, яка змінює в ту чи іншу сторону спадковість і програму кожної клітини. Так, слово може викликати рак, а може вилікувати людину. Причому ДНК не розбирає, спілкуєтеся ви з живою людиною або з героєм телевізійного серіалу.

Як слова і думки впливають на наше життя

Чи замислювалися ви коли не будь про те, що слова і думки впливають на наше життя?

Насправді, вони не просто впливають, вони формують нашу реальність! І від того, що ви говорите залежить яке життя вам життя! Якщо ви бачили фільм про воду «Велика таємниця води», то напевно згадайте, що вода здатна сприймати, зберігати і передавати інформацію навіть таку тонку, як людська думка, емоція, не кажучи вже про слова. Під їх впливом змінюється вся структура води, її молекула, а так як ми самі складаємося з води, то відповідно людина може сам впливати словом і думкою на своє здоров’я і тіло. Давайте подивимося на найпоширеніші фрази в нашому житті, і як підсумок, що ми отримуємо. Тож почнемо!

Говорячи — «нічого собі!» — як ви думаєте, чи багато ви для себе отримаєте? Звичайно, ні! Відразу згадуйте, чи були у вас такі випадки, коли вам чого — або не діставалося? Всім дісталося, а вам немає. Ця ситуація, відповідь всесвіту на фразу — «нічого собі!»

Згадайте, як часто ви говорите, — «я взагалі нічого не чую (не бачу, не відчуваю і т.д.) !!!» Як ви думаєте, що привернуть ці слова у ваше життя? — Звичайно хвороби очей, вух, носа.

Говорячи і думаючи — «Я товста» — ви отримуєте плюсом зайві кілограми.

Говорячи — «я худну» — ви купуєте хвороби і починаєте відчувати себе гірше, так як слово «худну», від слова «худ». Замініть цю фразу на — «Я струнка» — і тоді ця думкоформа почне позитивно впливати на вас.

Говорячи «У мене немає грошей», ви відповідно ніколи не будете в фінансовому достатку. Дуже допомагає залучати фінанси фраза — «До мене легко і часто приходять гроші!» І як тільки ви не будете перешкоджати своїми негативними думками процесу здійснення заявленого, так ви відразу відчуєте, як легко для вас відкриваються нові можливості приходу грошей в ваш кошелечек!

Говорячи у відповідь на подяку — «на здоров’я!» — ви віддаєте своє здоров’я !!! Тим самим пропонуючи іншому — на, візьми моє здоров’я! Заміна цих слів є — дуже приємна і душевна фраза. Коли говорять «дякую», відповідайте — «ВО БЛАГО»

Використовуючи приставку «біс» в словах ви залучаєте біса в своє життя. Приставки «біс» в російській мові не існувало ніколи! Нові правила правопису нав’язані російському народу після перевороту 1917 року. «Біс» — приставка, впроваджена в російську мову в 1921 році Луначарским-Леніним всупереч правилам російської мови. Це правило впроваджено спеціально, щоб зневаженого біса вихваляти і звеличувати. Подивіться на слова: «безсилий», «непотрібний», «безцільні», цими словами ми даємо силу цієї нечисту силу. Замінюйте її на «без». І тоді все стане на свої місця.

Слова «У мене начебто нічого немає» — програмують на відсутність чого — або в вашому Роду!

Говорячи «мені потрібно», «мені треба» — ви проживаєте життя з потреби і під впливом обставин, тим самим позбавляючи себе можливості бути господарем свого життя. Ці слова добре б замінити на «я вибираю».

Говорячи дитині «ти дурень» — він буде у вас погано вчиться. Тому, як ви самі створили його НЕ розсудливим!

Говорячи близькій людині — «очі б мої тебе не бачили», «ти дістав мене», «відчепися від мене», «зникни з мого життя» — ви програмуєте розрив відносин з цією людиною. Не дивуйтеся, якщо чоловік ваш, або дитина потім піде з сім’ї, або чого ще гірше з життя. Але саме так працює закон Всесвіту. Чого ви просите, то вам і приходить! Згадайте російську казку, коли дружина сказала своєму чоловікові — «так щоб ти провалився!» То саме це, в ту ж секунду і сталося. Адже це не випадково! Росіяни завжди знали силу слів і думки і в казках показували, як працюють вселенські закони!

Говорячи дитині «Ти впадеш», «Там ноги переламати, шию зміниш!» То, будь ласка, не дивуйтеся, якщо з вашою дитиною станеться саме це! Ви самі, знову ж створили сценарій життя своїй дитині. Згадайте, як часто ви говорите, — «адже я ж тобі казала, що буде саме так», — це теж саме цей випадок, коли ви самі залучили негативну ситуацію в життя вашого близького, а значить і в свою.

Говорячи про чоловіків «всі чоловіки … .., немає жодного нормального!» — так воно і виходить, що кожний наступний у вашому житті чоловік, буде вам приносити лише одні страждання та гніву.

Говорячи людині — «я тебе не переварюю!» — ви отримуєте проблеми з шлунково-кишковим трактом.

«Ти у мене на шиї сидиш!» — отримуєте остеохондроз.

«Серце кров’ю обливається», «У мене трохи серце не зупинилося» — вважай, що замовили в небесній канцелярії хвороби з серцем.

Щоб не сталося поганого, дуже важливо не думати про нього, і вже тим більше не вимовляти негативну інформацію. Недарма ж існує приказка — «Сказано — зроблено!» Тобто, сказавши, ви вже це майже здійснили. Ви запустили програму виконання! Але не все так погано, точно так само працюють і хороші слова і думки. Створюючи і випускаючи на свободу позитивну думку, ви в результаті отримуєте позитив в житті, як добрих людей і приємних подій.

І ще одна важлива інформація — лаючи людини, засилаючи на нього прокляття, називаючи його образливими словами і образами, тим самим ви впливаєте не лише на його біополе, але і на своє! Ви руйнуєте свою тонку енергію і накликаєте те ж саме прокляття на себе і своїх дітей! Перш ніж висловитися міцно на адресу кого-то, дуже варто задуматися, а чи варто! Може краще стриматися! А свої емоції випустити в крику в лісі, тим самим знявши напругу з себе і отримавши масу приємних відчуттів у всьому тілі.

Замінюючи негативні думки і слова на позитивні, ви створюєте навколо себе простір любові і позитиву і в цьому випадку, все негативне буде обходити вас стороною. А вимовляючи слова «Я люблю» і «БлагоДарю» ви міняєте і впливаєте на весь світ. Давайте якомога частіше дарувати посмішку, любов, вдячність і прощення створюючи чисті енергії світла в нашому Всесвіті.

Негативних слів, які впливають на наш життєвий сценарій дуже багато, але тепер я думаю, ви і самі зможете їх відстежити в своїй промові і не дозволите їм взяти верх над вашою життів! Повірте, тільки лише змінивши мислення і мова, ви кардинально з «невдалої» зможете змінити своє життя на щасливу і радісну.

 

Джерело:
До списку новин