Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Кіт у мішку: з російськими паспортами пенсій і соціальних виплат не буде

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З російським паспортом жителі, які зараз проживають на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях отримають чимало проблем. Зокрема на них чекають фінансові зобов’язання. А от про соціальні виплати та пенсії від Російської Федерації можна забути.

Також усіх “нових” громадян Російської Федерації зобов’яжуть проходити армійську службу на теренах цієї держави. Про це розповів спеціаліст програми “Радник з питань ВПО”  Дмитро Коростельов.

Радник зазначив, що, по-перше, громадянство Росії отримати не так вже і просто. Спочатку необхідно подати заяву, усі документи і заплатити чималу суму для оформлення цього паспорта – 3500 рублів за державне мито і ще 300 рублів за бланк паспорта. А це майже 1500 гривень. А, по-друге, усі документи мають бути перекладені російською мовою, а переклади засвідчені у нотаріуса. Що також коштує немалих грошей. На розгляд заяви доведеться чекати – мінімум 3 місяці, – додає Дмитро Коростельов.

Окрім того, російські паспорти не забезпечать “такої омріяної” російської соціальної пенсії та соціальних виплат новоспеченим громадянам. За законом Російської Федерації від 15.12.2001 №166-ФЗ така пенсія передбачена для громадян РФ, які досягли віку 70 і 65 років (чоловіки та жінки відповідно). Окрім того, цим людям необхідно постійно проживати на території РФ не менш ніж 15 років. Російська пенсія становить – 5 034 рубля 25 коп. на місяць. Це 1855 гривень.  Така виплата надається лише при недостатності страхового стажу.

Водночас, російське громадянство зобов’яже до декларування доходів, сплати податків (зокрема, з доходів, отриманих за межами РФ), проходження військової служби.

Додамо, що українців, які бажають отримати російські паспорти попередили про те, що їхні особисті дані будуть у вільному доступі для будь-якої людини. Це не лише паспортні дані, але фактичне місце проживання та роботи.

Кілька днів тому, президент РФ Володимир Путін підписав указ  про спрощений порядок отримання російського паспорта для окремих категорій громадян України, який, найперше стосується мешканців так званих «ЛНР» та «ДНР». Документ був опублікований 1 травня.

 

Джерело:
До списку новин