Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Штраф та навіть в'язниця: яка радянська символіка заборонена в Україні та що за неї загрожує

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні відзначають День пам’яті та примирення та річницю Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. У ці дні традиційно проходять різноманітні заходи. Поліція нагадує, що використання забороненої символіки, такої як георгіївська стрічка, серп і молот тощо, карається законом.

8 та 9 травня в Україні відзначатиметься День пам’яті та примирення, а також 74-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У поліції закликали громадян бути толерантними та не порушувати публічного порядку. Правоохоронці нагадали, що загрожує громадянам за використання забороненої символіки.

Отже, публічне використання, демонстрація або носіння георгієвської (гвардійської) стрічки чи її зображення відповідно до статті 173-3 КУпАП карається штрафом від 850 до 1700 гривень. Згідно зі статтею 436-1 Кримінального Кодексу України "Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів" караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі від 5 до 10 років. 

ЯКА РАДЯНСЬКА СИМВОЛІКА ЗАБОРОНЕНА:

 

Джерело:
До списку новин