Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Банкіри розповіли, як уникнути пені за невчасну оплату комунальних платежів

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 1 травня 2019-го року введено в дію закон про житлово-комунальні послуги. Серед нововведень – пеня на заборгованість зі сплати комуналки. Її розмір складає 4% річних. Це означає, що у випадку прострочки комунального платежу споживач сплатить 0,01% від суми боргу за кожен день прострочення.

ПриватБанк пропонує варіанти рішень, що нададуть можливість уникнути прострочок та пені за комуналку. 

Варіант перший – оплата комунальних платежів з кредитної картки. Переваги:

  • •  Оплата проходитиме за рахунок коштів кредитного ліміту без додаткових комісій, тобто безкоштовно.
  • •  За платежами на адресу комунальних і телекомунікаційних компаній на суму до 10 000 грн. на місяць комісія за використання кредитних коштів НЕ стягується.

Другий варіант – сервіс ПриватБанку "Регулярні платежі" – за розпорядженням клієнта банк щомісяця проводить комунальний платіж  із зазначеного рахунку або картки клієнта. Необхідно лише зазначити назву підприємства – одержувача платежу, суму та дату списання коштів, і можна назавжди забути про черги у касу та особисте відвідування банку.

Головна перевага регулярних платежів є своєчасна оплата комунальних рахунківКлієнт не ризикує бути відключеним від послуг, якщо забуде вчасно здійснити платіж, не отримає штрафу. Після здійснення платежу на мобільний телефон клієнта надходить SMS-повідомлення, де зазначається прізвище платника, сума платежу, опис послуги. Отримати квитанцію можна в будь-який зручний час (через Приват24, у відділенні або на e-mail). Клієнт у будь-який момент може відкорегувати налаштування регулярних платежів або взагалі відмовитися від них. 

Сервіс "Регулярні платежі" для пенсіонерів є безкоштовним. Для забезпечення здійснення послуги потрібно лише підтримувати на рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості. А у разі підключення до сервісу карти "Універсальна" і про це можна забути.

Сервіс "Регулярні платежі" зручно використовувати не лише сплачуючи за комуналку. Через регулярний платіж можна погашати кредит, поповнювати депозит, сплачувати податки, робити перекази… Підключити можна у Приват24 (меню "Всі послуги" / "Регулярні платежі (Календар)"), через термінал самообслуговування або звернувшись у будь-яке відділення ПриватБанку.

Про зручність та популярність сервісу свідчить статистика минулого року. 

 

Джерело:
До списку новин