Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

15 травня - Міжнародний день сім'ї

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Україна разом з усім світом відзначає Міжнародний день сімей, покликаний звернути увагу суспільства на глобальні проблеми інституту сім'ї.

Незважаючи на те, що в усьому світі за останні десятиліття відбулися значні зміни в області структури сім'ї в результаті глобальних тенденцій і демографічних процесів,Організація Об'єднаних Націй як і раніше вважає сім'ю основним осередком суспільства.

Міжнародний день сімей дає можливість підвищити обізнаність про проблеми, що стосуються сімей, і поглибити знання про відповідних соціальних, економічних і демографічних процесах.

ООН заохочує проведення спеціальних просвітницьких заходів, в тому числі національних днів сім'ї. У багатьох країнах цей день дає можливість висвітлити різні вкрай важливі для сімей теми і питання.

День сімей був проголошений резолюцією ООН в 1993 році. Свято щорічно відзначається 15 травня, протягом вже понад 20 років. Цього року День сімей присвятили проблемам боротьби зі змінами клімату. Заходи з нагоди Дня сімей в цьому році будуть спрямовані на екологічну просвітницьку діяльність. 

 

Джерело:
До списку новин