загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На Черкащині відкрився новий туристичний маршрут підземеллями

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Маршрут «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря» відкрився в Умані.

Любителям екстриму тепер не доведеться далеко їздити. 6 червня в ДІАЗ «Стара Умань» відкрився новий туристичний маршрут «Таємничими підземеллями Василіанського монастиря».

 250-річні келії, трапезні на коридори монастиря, що заставляють затамовувати подих, стали новою туристичною родзинкою міста. На вході відвідувачів зустрічає монах, який проводить екскурсію підземеллями, переповідаючи історії життя монахів, які служили при монастирі Василіанів.

Саме його вважають Центром підземної павутини, який, за іронією долі, став нічним клубом…

Побудували монастирь у 1764-1766 рр. Тоді це був один із центрів освіти Київської області, мав школу з 400 учнями і виховував католиків та вірнопідданих польської шляхти.

У 1768 році підземними ходами до міста потрапили гайдамаки і влаштували тут найкривавішу розправу: польські шляхтичі, греко-католицькі священики та євреї-орендарі були вирізані або втоплені у криницях, а їхнє майно опинилося в руках ватажків повстання. У 1674 році цими  ходами до фортеці потрапили турки, так само захопивши місто буквально з-під землі.

Підземелля знайшли ще в ХІХ столітті, а туристичним маршрутом вони стали лише цього року

У 30-их рр. XIX століття окружний Соціально-історичний музей, нинішній краєзнавчий, уперше почав детально досліджувати монастир. Під будівлею знайшли цілий підземний поверх з коридорами і багатьма кімнатами, і лиш цього року печери стали туристичним маршрутом

Як розповідають працівники ДІАЗ «Стара Умань»: «Перші роботи в приміщеннях розпочались ще три роки тому, і нарешті печери готові приймати туристів. Родзинкою маршруту, стануть катакомби уманських підземель, вхід до яких виявлено в одному з приміщень підвалу монастиря».

 

Джерело:
До списку новин