Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Чому чоловікам подобаються старші жінки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Поради жінкам щодо молодших чоловіків.

У сучасному світі, коли всі відзначають прогрес сексуальної революції, дедалі частіше можна зустріти не зовсім стандартні пари. Ні, ми зараз не про гомосексуальні зв'язки, а про пари з відчутною різницею у віці, зокрема коли чоловік значно молодший за дружину. Таких пар із кожним днем чимраз більше, але, попри модні тенденції, жінки повинні бути насторожі.

  • Розпізнай у ньому альфонса

Чоловіків-альфонсів віком 20-30 років - хоч греблю гати. Багато з них у такий спосіб хочуть заробити собі на хороше життя. Але розпізнати їх дуже легко. Не зволікай до останнього і не звертай уваги на безглузді відмовки про тимчасові фінансові негаразди. Якщо йому нічим заплатити за тебе (а часто і за себе), то нехай підросте ще трішки або дівчину-ровесницю знайде. Часто жінки розуміють, задля чого молодий хлопець витрачає свій час на значно старшу кралю, проте закривають на це очі задля сексу з молодим "м'ясцем". Щоправда, не завжди все так погано. Трапляються і справді закохані пари, на різницю у віці яким начхати - їм добре разом, а решта їх не цікавить.

  • У таких пар досить багато плюсів

Так, наприклад, жінка, яка зустрічається або живе з молодшим чоловіком, завжди старатиметься мати якнайкращий вигляд. Вона не забуде про те, якою повинна бути жіноча фігура, часто змінюватиме свій гардероб, слідкуватиме за своїм зовнішнім виглядом і робитиме все для того, щоб чоловік не почувався молодшим, а вона - значно старшою. Жінка в більшості подібних випадків домінує над молодшим чоловіком і підлаштовує його під себе, як їй лише заманеться, що важче, а то й неможливо зробити з ровесником або старшим представником сильної статі.

  • Старша жінка - досвідчена жінка

Для чоловіків у таких парах також існує багато плюсів. Старша жінка - досвідчена жінка, а що ще треба 20-річному хлопцеві. Вона навчить його хорошому сексу і, ніде правди діти, дасть поради в житті повсякденному. Окрім цього, зі старшою жінкою значно цікавіше спілкуватися, вона вже врівноважена та сформована особа, що важко сказати про його ровесниць. Жінка для молодшого чоловіка стає одразу і матір'ю, і дружиною. Вона може дати розумну пораду, знайти правильні слова підтримки, чого не зможе зробити молода дівчина, навіть якщо й дуже постарається. Молодими людьми керують емоції, а що старшими вони стають, то більше в характері проявляється розсудливість.

  • Про ревнощі

Та, попри досвід жінки, вона часто починає ревнувати молодшого чоловіка до кожної зустрічної спідниці. Звісна річ, вона почувається невпевнено, адже розуміє, що він суттєво молодший. Але, жінки, якщо цей хлопець досі поряд, то йому так добре, і його влаштовують усі плюси та мінуси. Тож не зважайте на думку інших, а будьте з тим, з ким хочеться. Молодший він на 5 років чи 15 - дрібниці, які не завадять щастю насправді закоханої пари. 

 

Джерело:
До списку новин