Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Підвищення пенсій для пенсіонерів з великим стажем не вплине на інфляцію — Нацбанк

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
Підвищення пенсій тим пенсіонерам, які мали малі зарплати та великий трудовий стаж, не має вплинути на рівень інфляції в Україні.

Про це повідомили у Національному банку України.

«За нашими оцінками вплив такого підвищення пенсій на інфляцію буде мінімальним. Адже таке зростання виплат є несуттєвим порівняно з масштабами споживання у економіці України», — повідомили у Національному банку.

Там відзначили, що на підвищення пенсій до щонайменше 2 тисяч гривень для 2,5 мільйона пенсіонерів необхідно додатково 643 мільйони гривень щомісяця. Тобто, до кінця 2019 року на підвищення пенсій держава витратить менше 4 мільярдів гривень.

«Водночас споживання домогосподарств, згідно наших оцінок, упродовж половини року становить близько 1,5 трлн грн. Тобто мова йде лише про менше ніж 0,3% від оцінки щомісячного обсягу споживання домогосподарств», — пояснили у Нацбанку.

Нагадаємо, що 26 червня в уряді повідомили, що з 1 липня 2019 року пенсіонери, які отримували низькі зарплати, проте мали стаж 30 років (для жінок) та 35 років (для чоловіків) отримуватимуть пенсії у розмірі щонайменше 2 тисячі гривень на місяць.

 

Джерело:
До списку новин