Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

В Україні хочуть запропонувати альтернативну пенсію на банківських рахунках: нові подробиці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Спеціальні пенсійні банківські рахунки — можуть стати однією з можливостей для українців накопичити собі на старість. Аналітики американського агентства USAID назвали систему, яка передбачає, що в ній будуть задіяні і роботодавці, і працівники. При цьому всі учасники повинні будуть платити певні пенсійні внески (автоматичне зарахування) на паритетних умовах. При цьому пенсійні рахунки в Україні не повинні обкладатися податком, а вартість їх адміністрування має бути мінімальною.

Дослідження аналітики USAID показало, що на 1 січня 2019 року в недержавних пенсійних фондах сукупно було накопичено лише 2,7 млрд гривень, тобто близько $100 млн.

Американські аналітики підкреслюють, що спеціальні банківські рахунки можуть стати виходом для українців в ситуації, коли державне страхування в Україні вже вичерпало себе, а пенсійна реформа з другим і третім рівнем поки ще не запущена.

Нагадаємо, що українці, які отримують мінімальну пенсію, можуть  отримувати щорічно так звану 13-ту пенсію. Кабінету міністрів доручено підготувати розрахунки щодо виплати щорічної 13-й пенсії малозабезпеченим пенсіонерам та недопущення підвищення тарифів на газ для населення.

 

Джерело:
До списку новин