Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

За півроку чисельність пенсіонерів в Україні зменшилася більш ніж на 120 тисяч — ПФ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На засіданні правління Пенсійного фонду України, де підбивалися підсумки роботи за перше півріччя, обговорювалася Аналітична записка, в якій представлені дані останніх місяців.

Зокрема, сказано, що фактичні загальні витрати Пенсійного фонду склали 215,7 млрд. грн., що на 39,7 млрд. грн., або на 22,5% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

При цьому на пенсійні виплати було спрямовано 202,0 млрд. грн. Інші витрати - 13,7 млрд. грн., з них 10,2 млрд. грн. - кошти на виплату субсидій. До речі, за словами новообраного депутата Верховної Ради Галини Третьякової, в партії "Слуга народу" планують провести верифікацію всіх соціальних виплат - за їхніми підрахунками, понад 700 млрд. грн.

На засіданні правління також розповіли про нові електронні сервіси Пенсійного фонду: сервісі призначення пенсії "в один клік" і мобільному додатку, яке надасть можливість доступу до електронних сервісів з мобільних пристроїв.

Уточнимо, на 1 січня 2019 року в Україні було 11 млн. 470,4 тис. пенсіонерів. На 1 липня 2019 року їх чисельність становила 11 млн. 349,9 тис.

количество пенсионеров
 
Видані Росією паспорти жителям окупованого Донбасу та юридичні дії на їхній основі не будуть визнані, а пенсіонери не матимуть права на пенсію.
 
До списку новин