Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Стало відомо, коли стартує експеримент з доставки пенсій через Ощадбанк

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

За словами Капінуса, Кабмін вже прийняв відповідне рішення.

Експеримент з доставки пенсій через відділення Ощадбанку може стартувати в жовтні 2019 року. Про це заявив голова Пенсійного фонду (ПФ) Євгеній Капінус, коментуючи заяву гендиректора "Укрпошти" Ігоря Смілянського про необхідність збільшити тариф на цю послугуІ.

"На сьогодні урядом прийнято рішення, що проводитиметься експеримент з надання послуг через відділення Ощадбанку. Ощадбанк залучатиме організацію, яка виконуватиме безпосередньо доставку", – сказав він.

Капінус додав, що відповідне рішення Кабінету міністрів вже прийнято, проводяться підготовчі заходи, готуються всі документи.

"Ми сподіваємося, що десь з жовтня він почне працювати", – підкреслив голова ПФ.

Нагадаємо, в липні Смілянський заявив про необхідність збільшити тариф на доставку пенсій, без чого "Укрпошта" відмовиться доставляти пенсії з 1 січня 2020 року. Він додав, що поштовий оператор хотів би уникнути ультиматумів наприкінці року, тому озвучив проблему завчасно.

Наприкінці 2018 року "Укрпошта" вирішила відмовитися від доставки пенсій додому, але Кабмін і тодішній президент Петро Порошенко втрутилися в ситуацію і посприяли укладенню угоди між Пенсійним фондом і "Укрпоштою". Тоді уряд передбачив в проекті держбюджету 500 млн грн на виплату заробітної плати листонош, які здійснюють доставку пенсій для українців.

 

Джерело:
До списку новин