Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Киянам повернуть 90 млн грн переплати за комунальні послуги

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кияни отримають 90,5 млн грн за комунальні послуги. Їх доручили повернути за результатами восьми планових перевірок комунальних підприємств, які обслуговують житлові будинки Києва.

Держпродспоживслужба України провела позапланову перевірку ЖЕКів та інших керівників підприємств. Порушення в нарахуваннях комунальних платежів знайшли в 71% випадків, повідомляє прес-служба відомства.

«Згідно з прийнятим розпорядженням і рішенням про застосування адміністративно-господарських санкцій зобов’язана повернути кошти споживачам на загальну суму 105,5 млн грн, з яких 90,5 млн грн — сума коштів, яку зобов’язана повернути споживачам м. Києва за результатами 8 планових перевірок комунальних підприємств , які обслуговують житловий фонд м.Києва», — йдеться у повідомленні Держпродспоживслужби.

Також були виявлені порушення в частині нарахування пільг на оплату послуг ЖКГ. Як повідомили у Держпродспоживслужбі, вони попередили в першому півріччі необгрунтоване фінансування з бюджету субсидій на суму 5,3 млн грн.

Нагадаємо, Офіс президента звернувся до Кабінету міністрів з проханням внести подання на звільнення голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка. У прес-службі Кличка повідомили, що ніякої офіційної інформації їм не надходило.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що не покине пост міського голови, якщо уряд схвалить його відставку з посади голови КМДА.

 

Джерело:
До списку новин