Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Хто вийде на пенсію в 50 років: постанова Кабміна

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Три професії уряд виключив з пільгового списку, але натомість перелік поповнився шістьма новими професіями.

Уряд України під час чергового засідання ухвалив постанову № 708 «Про внесення змін до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р № 461».

Три професії викреслили з пільгового списку, але замість них перелік поповнили ще шість професій.

Позиція «працівники, які здійснюють безпосередню організацію і контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів в зазначених виробництвах» доповнить підрозділ 6 «Загальні професії» вищезгаданого розділу після вступу постанови в силу.

Таке ж доповнення стосується загальних професій розділу IV «Виробництво коксу» і розділу VII «Виробництво кольорових металів». Таким чином, мова йде про три категорії працівників.

Ще три категорії працівників, які здійснюють безпосередню організацію і контроль за виконанням робіт під час технологічних процесів, теж отримають право на пільгову пенсію.

Зазначене доповнення до Списку № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, буде міститися в розділі ІІІ «Чорна металургія»; розділі IV «Виробництво коксу. Вуглепідготовка »; розділі VIII «Виробництво кольорових металів».

 

Джерело:
До списку новин