Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Комунальні тарифи знизяться: новий міністр обрадував українців, «так воно і буде»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Новий міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов заявив, що комунальні тарифи для населення можуть знизитися без адміністративного втручання уряду.

Таку заяву він зробив в ефірі одного з українських телеканалів.

“Зараз кон’юнктура ринку така, що може поталанити. Так воно і буде, що знизяться тарифи. Якщо цього не буде, завтра буде криза, і ми до нього не будемо готові, тоді ми будемо говорити про таргетированной підтримки тих, кому це потрібно. Багаті люди повинні платити справжню ціну, люди, які повинні отримувати підтримку, будуть отримувати підтримку “, – заявив міністр.

Милованов додав, що для зменшення тарифів потрібно підвищувати енергоефективність – зменшувати попит, нарощувати виробництво і намагатися зробити ринок максимально ефективним.

“Тут завжди все три інструменти”, – сказав він.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над тим, щоб скасувати комунальні тарифи малозабезпеченим пенсіонерам після 70 років.

“Є ідея, зараз дуже складно про неї говорити, але ідея дуже креативна. Зараз знаходять наші хлопці економічну модель, як людям, яким за 70 років, коли вже людина не може, він не тільки на пенсії, але і фізично не може працювати, і він вже досить працював на країну по 40-50 років, як той чоловік не платити комуналку. я дуже хочу, саме ті люди, які малозабезпечені. я думаю, що у нас вийде, я дуже хочу”, – зазначив Зеленський.За його словами, він також прагне знизити тарифи в Україні, проте для цього потрібен уряд. Зеленський підкреслив, що МВФ і Світовий банк не проти цього, проте вони прагнуть зрозуміти, за рахунок яких коштів буде відбуватися це зниження.

 

Джерело:
До списку новин