Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Експерт пояснив, чому обіцяне Гончаруком зростання економіки на 40% неможливе

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У прем'єр-міністра Олексія Гончарука немає відповідного досвіду для забезпечення зростання української економіки мінімум на 40% в найближчі 5 років, а зараз він займається піаром.

Таку точку зору висловив економіст Олександр Охріменко.

«Голова уряду прекрасно розуміє, що він за свої слова про 40% зростання економіки через п'ять років відповідати не буде. Уже через кілька місяців він забуде про свої слова. Біда прем'єр-міністра полягає в тому, що він не зовсім правильно розуміє - чим саме займається Голова Кабміну. За родом своєї діяльності Гончарук ніколи цим не займався і з цієї причини він вважає, що прем'єр - це піарник, і відповідно він займається піаром. Тобто, при А. Гончаруку зростання неможливе - він не розбирається в економіці, він непрофесіонал, не розбирається в економіці, а його програма - це каламбур. Людина не розуміє, що таке економіка України, і як її можна розвивати », - зазначив А. Охріменко.

У той же час, експерт вважає, що реальне зростання економіки України в найближчі п'ять років дійсно можливе, але при дотриманні певних умов.

«Потрібно дати бізнесу нормально працювати, припинити нескінченні реформи і зміни правил гри. Встановити жорсткі правила і не міняти їх - тоді буде зростання. Бізнесу потрібна стабільність», - резюмував А. Охріменко.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що новий уряд зосередиться на питаннях, які дозволять прискорити зростання економіки України. За його словами, впродовж наступних п'яти років ВВП України має зрости мінімум на 40%.

 

Джерело:
До списку новин