Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Смілянський – голові Пенсійного фонду: Припиніть вводити пенсіонерів в оману, що ви не можете їм підвищити пенсії через оплату послуг "Укрпошти"

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Голова "Укрпошти" Ігор Смілянський назвав "ганебною практикою" спроби співробітників Пенсійного фонду переконати пенсіонерів отримувати виплати в банках, а не поштою, і висунув голові ПФ Євгенієві Капінусу вимогу публічно попросити пробачення в "Укрпошти".

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський звернувся до голови Пенсійного фонду України (ПФУ) Євгенія Капінуса зі спростуванням інформації про зв'язок розміру пенсій з оплатою послуг щодо їх доставляння. Про це Смілянський написав 4 вересня у Facebook.

"Я дуже довго чекав, поки видатний захисник пенсіонерів пан Рева піде в минуле. Але я бачу, що він залишив послідовників. Я вас дуже прошу – припиніть вводити пенсіонерів в оману, що ви не можете їм підвищити пенсії через оплату послуг "Укрпошти". Вам повинно бути соромно через такі інструкції своїм працівникам", – заявив голова "Укрпошти".

Він висунув Капінусу вимогу припинити "цю ганебну практику" та публічно попросити пробачення в "Укрпошти".

Смілянський навів як приклад слова працівника ПФУ, який переконував пенсіонера не йти в "Укрпошту" заради пенсії, а отримувати виплати через банк.

"Кошти, які можна спрямувати на виплату пенсій, ми будемо витрачати на виплату пошті за доставку. То як: ви бажаєте пенсію отримувати на такому рівні чи ви бажаєте, щоб у грудні у вас пенсія піднялася ще трошки?" – процитував він.

Смілянський також зазначив, що "витрати Пенсійного фонду на себе любих (зарплати тощо) зросли із 2,4 млрд грн у 2016 році до 4,4 млрд грн у 2018-му, тобто на 2 млрд грн за два роки".

"Якщо є бажання пошукати гроші для пенсіонерів або на оплату послуг пошти, я можу підказати, де", – заявив голова "Укрпошти".

У липні в "Укрпошті" заявляли тодішньому прем'єр-міністру України Володимирові Гройсману, що з 1 січня 2020 року компанія припинить доставляння пенсій пенсіонерам, які не мають банківського рахунку, якщо уряд не ухвалить рішення про підвищення тарифу на їх доставляння до економічно обґрунтованого рівня.

 

Джерело:
До списку новин