Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Бюджетний процес: стало відомо, коли Рада займеться головним кошторисом країни

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Терміни розгляду держбюджету чітко встановлені законодавством.

Верховна Рада у найближчі дні планує розглянути проект державного бюджету України на 2020 рік, незважаючи на відсутність схвалення підготовленої Мінфіном Бюджетної декларації. Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков на погоджувальній раді Верховної Ради.

"На пленарному тижні з 17 по 20 вересня планується розглянути ще 38 питань, зокрема, державний бюджет України на 2020 рік", – сказав спікер.

Згідно з Бюджетним кодексом, Кабінет міністрів повинен внести проект держбюджету на розгляд парламенту до 15 вересня. За словами Разумкова, Верховна Рада очікує, що терміни будуть виконані.

Як запевнив глава уряду Олексій Гончарук, підготовка проекту держбюджету на 2020 рік входить в число ключових завдань нового Кабінету міністрів.

Нагадаємо, згідно із законодавством, до 20 жовтня Верховна Рада повинна провести перше, а до 20 листопада – і друге читання за проектом закону про державний бюджет. У першому читанні, в ідеалі, Верховна Рада повинна проголосувати за прийняття проекту бюджету в цілому, а також затвердити голосуванням Бюджетні висновки.

Бюджетні висновки Верховної Ради складаються з результатів обговорень проекту закону і з пропозицій щодо правок. Саме з урахуванням Бюджетних висновків проект закону про бюджет і готується до другого читання.

У другому читанні проводиться повторне голосування за проект закону в цілому. Якщо після внесення правок проект закону прийнятий, то народні депутати вже можуть проголосувати і за прийняття закону про бюджет. Третє читання, якщо таке знадобиться, має відбутися не пізніше 25 листопада.

Крайній термін прийняття закону про бюджет України – 1 грудня.

 

Джерело:
До списку новин