Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Субсидії в жовтні: як визначатимуть розмір виплат

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До уваги візьмуть доходи громадян за I-II квартали 2019 року.

90% субсидіантів, яким була перепризначена субсидія на оплату ЖК послуг у травні на літній період, у жовтні на опалювальний сезон 2019-2020 років розмір виплат буде розраховано автоматично. До уваги візьмуть доходи громадян за I-II квартали 2019 року. Проте деякі українці повинні будуть повторно подати документи в соцзабез, оновивши заяву і декларацію про доходи.

Монетизація пільг стартує з 1 жовтня 2019 року. Вона буде проходити за зразком безготівковій монетизації субсидій через «Ощадбанк». Пільговики, які бажають отримувати виплати готівкою, повинні восени звернутися в управління соцзахисту, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку в «Ощадбанку». Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою. 

Середній розмір допомоги в минулому сезоні становив близько 1,7 тис. грн на домогосподарство.

Безробітні, які в цей час не стояли на обліку в Центрі зайнятості, мають право на зимову субсидію за умови сплати ЄСВ (22% від мінімальної заробітної плати — 918,06 грн) за будь-які три місяці цього періоду. Безробітні в сільській місцевості мають право на допомогу без сплати ЄСВ.

 

Джерело:
До списку новин