загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Без стресу для організму: коли в Україні переводять годинники на зимовий час та як це пережити

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У жовтні в Україні традиційно відбудеться перехід на зимовий час. Розповідаємо, коли це відбудеться і як пережити такі зміни без стресу для організму.

За традицією, в останню неділю жовтня 2019-го в Україні відбудеться перехід на зимовий час. В ніч з 26 на 27 жовтня о 4:00 стрілки годинника потрібно буде перевести на годину назад – на 3:00. Таким чином, в цей день ми будемо спати довше.

Сучасні гаджети, наприклад, смартфони, комп'ютери, планшети самостійно переведуть годинники на зимовий час, що полегшує життя багатьом користувачам.

Як переведення годинників впливає на організм людини і як це пережити? У разі переходу на зимовий час можливі погіршення самопочуття, зниження імунітету і порушення сну. Тому на адаптацію потрібен мінімум тиждень.

Як мінімум один тиждень після переведення годинників більшість українців скаржаться на нездужання, головні болі, стомлюваність і депресивний настрій. Тому за сім днів до переведення годинників на зимовий час не рекомендується братися за інтенсивні види тренувань. Медики радять у цілому знизити фізичні навантаження, щоб уникнути перевтоми.

Напередодні переведення годинників намагайтеся не затримуватися на роботі, відмовитися від важких видів діяльності.

Намагайтеся протягом тижня до переходу на зимовий час відходити до сну на 15 хвилин пізніше.

Також бажано виключити з раціону жирну їжу та алкоголь, пити більше води та трав'яного чаю.

Як мінімум за годину до сну рекомендується відмовитися від використання гаджетів.

Оскільки восени імунітет ослаблений, варто включити у свій раціон більше овочів і фруктів.

У сонячний день рекомендовано гуляти на вулиці хоча б 15 хвилин на день для поповнення запасів вітаміну D. Також корисними будуть прогулянки перед сном.

Тепла ванна, масаж або медитація ввечері знімають напругу, втому, допомагають швидко заснути й прокинутися на наступний день повністю відпочилим.

 

Джерело:
До списку новин