загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У 30 містах України можуть припинити опалювальний сезон через борги виробників тепла за газ — Нафтогаз

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати
У Нафтогазі повідомили про можливий зрив опалювального сезону через заборгованість теплопостачальників за газ. У разі, якщо ці компанії не погасять свою заборгованість, Нафтогаз припинить надавати їм газ.

Про це повідомляють у прес-службі Нафтогазу.

Загалом заборгованість за газ мають 37 виробників тепла у 30 містах України, зокрема у Дніпрі, Києві, Кривому Розі, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Харкові, Херсоні та Смілі.

«За оперативними даними, станом на 23 січня 2020 року, таким підприємствам теплоенергетики для продовження отримання газу з 1 лютого в рамках ПСО необхідно сплатити понад 454,4 млн гривень (з урахуванням вартості газу, спожитого у грудні 2019 р.). Нагадаємо, що відповідно до умов укладених договорів постачання природного газу, остаточний розрахунок за газ, спожитий у грудні 2019 року, має бути здійснений до 25 січня», — повідомляють у Нафтогазі.

Зазначимо, що ПСО — це спеціальні права, які уряд поклав на Нафтогаз для того, аби продавати газ за зниженою ціною для потреб населення та опалення. Натомість теплопостачальники, відповідно до цього режиму, мають оплатити щонайменше за 90% спожитого газу попереднього періоду для того, аби мати змогу постачати газ у наступному.

Нагадаємо, від січня 2020 року кожен споживач, що використовує газ чи то для обігріву чи для приготування їжі, отримає дві окремі платіжки. Одна квитанція буде за фактично спожитий газ, інша - за його транспортування. Вартість цієї доставки вираховуватимуть для кожного споживача окремо. 

 

Джерело:
До списку новин