загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні запустили безкоштовну базу даних для досліджень родоводу

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Завдяки ентузіастам, історію своєї сім’ї тепер можна вивчати онлайн. В Україні запрацювала платформа pra.in.ua, яка дозволяє досліджувати родоводи. Наповнювати його допомагають і професійні історики, і волонтери, повідомляє “24 канал“.

Працює сайт pra.in.ua за принципом соцмереж. Реєструєтеся і можете шукати за регіоном чи прізвищем. Ігор Гошовський – розробник порталу. Свій родовід вивчає ще зі школи, дослідив його аж до 14 століття.

"Гошовські виникли у 1395 році. Король Ягайло подарував моєму там 26 чи 27 разів прадіду за вислугу років пустище в Івано-Франківські області", – розповів автор ідеї сайту Ігор Гошовський.

Ігор знайшов інформацію про дві тисячі своїх предків. Це не один рік роботи.

Він вирішив створити мережу, де можна легко і безкоштовно дослідити минуле своєї родини. Виклав онлайн, те, що зібрав сам. Частину зісканованих архівних документів дали дослідники. Наприклад, метричні книги із регіонів. Тож зараз на сайті є інформація про більш, ніж два мільйони українців, починаючи із 17 століття.

За кордоном сайти, які допомагають вивчати генеалогію поширені. Та й архіви викладають більше інформації онлайн.

 

Джерело:
До списку новин