загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Київ серйозно піднявся у рейтингу найдорожчих міст

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У рейтингу найбільш дорогих міст Київ за рік піднявся на 22 позиції (до 86-го місця з 130 міст, де 1 - найдорожче місто). Відзначається, що Київ став одним з найбільш швидкозростаючих у ціні міст за 2019-й рік.

Про це повідомляє рейтинг Worldwide Cost of Living 2020 видання The Economist.

Повідомляється, що Київ "подорожчав" частково завдяки рекордному врожаю зерна в країні в 2019 році, який збільшив експортні надходження, що призвело до зміцнення української гривні по відношенню до долара.

 
Київ став одним з найбільш швидкозростаючих у ціні міст за 2019-й рік.

Крім цього видання зазначає, що ціни в Києві підвищуються після підвищень мінімальної зарплати і швидкого зростання реальної зарплати "незважаючи на загальний невисокий рівень"

Читайте такожВ Україні знизили тарифи на тепло для населення: наскільки зменшиться платіжка

Паралельно з Києвом аналогічну позицію займає Москва, яка піднялася з 102-го місця на 86-е.

 
Найдорожчі міста рейтингу

Найдорожчими містами стали: Сінгапур, Гонконг, Осака, Нью-Йорк та Париж. Найдешевшими -  Дамаск, Ташкент, Алмати, Буенос-Айрес та Карачі (Пакистан).

 
Найдешевші міста рейтингу

Рейтинг ґрунтується на даних, що включають в себе більше 400 цін на 160 товарів і послуг (їжа, напої, одяг, предмети особистої гігєни, домашнє господарство, оренда житла, компослуги, освіту, відпочинок) в 90 країнах серед 130 міст.

Оцінка також включає в себе валютні коливання, локальну інфляцію та інші фактори.

 

Джерело:
До списку новин