Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

«Перша пенсійна консультація» розпочинає свою роботу!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На сьогодні одним із найбільш злободенних питань для пересічних пенсіонерів є питання пенсій: час виходу на пенсію, зарахований трудовий стаж, розмір та вид пенсії тощо. Конкретно з цими запитаннями до нашої асоціації звертається найбільша кількість громадян України.

Саме тому нами створено спеціалізовану службу, яка на даному етапі надаватиме консультаційну допомогу з питань пенсійного забезпечення.

Оскільки, за міжнародними стандартами, в громадські організації літніх входять особи віком 50+, тому великої актуальності набуло питання планування своєї пенсії завчасно, до настання пенсійного віку. Кожна людина повинна усвідомити, що спланувати пенсію сьогодні на завтра абсолютно неможливо! До найважливішого періоду свого життя потрібно готуватися роками.

Власне для цього і працюватиме «Перша пенсійна консультація», фахову допомогу в якій зможуть отримати не лише пенсіонери, але й громадяни, які планують вихід на пенсію, та інші зацікавлені особи.

Шановні добродії! Плануйте власну пенсію завчасно та грамотно! Контролюйте зарахований стаж та відрахування у Пенсійний фонд. Зробіть свою старість забезпеченою та спокійною.

Ми працюємо для вас!

Спеціалісти «Першої пенсійної консультації» чекають на вас за адресою:

м. Київ, вул. Хорива, 47-г (вхід із двору),

ст м. «Контрактова площа».

Тел. для довідок: (044) 425-03-57,

(067) 354-54-75, (063) 234-74-00.

Прес-центр ВАП

 

До списку новин