Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

«Свято із запахом чорнобривців» – для тих, хто вже ніколи не побачить їх краси

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На Рівненщині до Всесвітнього Дня учителя 5 жовтня 2016 року проведено свято для вчителів з інвалідністю та освітян-ветеранів.

Організаторами заходу стали: регіональне відділення «Всеукраїнської асоціації пенсіонерів», Рівненська благодійна організація інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини», Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека.

Подібне дійство у Рівному для вчителів-пенсіонерів та педагогів з особливими потребами проводиться три роки поспіль, і стало доброю традицією запрошувати присутніх учителів на «Свято із запахом чорнобривців» вже на наступний рік.

З-поміж гостей, присутніх у залі, півсотні освітян з особливими потребами, частина з яких і по сей час продовжує свою педагогічну діяльність. Чимало з них – незрячі. Але це не стало на заваді таким людям розвиватися, творити, постійно перебувати у колі друзів та однодумців. Вчителі-інваліди презентували вироби декоративно-ужиткового мистецтва, читали власну поезію, співали улюблену «Пісню про вчительку».

https://www.youtube.com/watch?v=IxXYp_aYNIo

Привітати освітян-ветеранів прийшли колективи Рівненського міського палацу культури «Текстильник», Рівненська обласна організація українського товариства глухих (виконали пісню у жестовому виконанні), незрячий музикант Костянтин Макарчук та ін.

Справжньою перлиною концерту стала пісня «Гімн єднання» на слова Тетяни Войтович. Саме Тетяна Федорівна (незряча вчителька) започаткувала цей прекрасний захід, назвавши його «Святом із запахом чорнобривців», зібрала і згуртувала усіх освітян; вона ж – член громадської ради РОДА, голова обласної Спілки працездатних інвалідів, викладач і волонтер, організатор і учасником низки заходів на рівні міста та області і просто незрівнянна людина!

Дітки, які приїхали на захід із Клеванської спеціалізованої ЗОШ-інтернату для дітей із порушеннями зору, подарували вчителям-ветеранам пахучі чорнобривці, вирощені власноручно, та заспівали для гостей прекрасних пісень.

Усіх освітян було нагороджено грамотами за сумлінну багаторічну педагогічну діяльність, чимало – подяками і грамотами обласної федерації профспілок, обласного центру зайнятості, районного та міського управління освіти. Завершилося святкування солодким столом.

Свято подарувало море позитивної енергії та приємних спогадів усім присутнім. Особливо ж щемно воно запам’ятається нашим дорогим учителям, які півстоліття свого життя і тепло своїх  сердець віддали дітям.

Тамара Ткач

 

 

 

 

До списку новин