Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить:

Поколінню «золотої осені» присвячується

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Першого жовтня вся Україна відзначає Міжнародний День людей похилого віку та День ветерана, чим засвідчує глибоку повагу до найстарших представників нашої нації.

Український народ завжди вирізнявся шанобливим ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади. Піклування про людей поважного віку - справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами держави.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Сьогодні - це наші батьки й матері, дідусі й бабусі, які пройшли через випробування часів тоталітаризму, пережили голодомори та репресії, витримали тягар воєнного лихоліття, здобули перемогу над нацизмом, подарували нам свободу. Це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Цього не маємо забувати.

Цей день - символ єдності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, багаторічну самовіддану працю, доброту і мужність.

Дороге покоління «золотої осені», бути вашими послідовниками – велика честь і відповідальність для нас.

З почуттям безмежної любові у цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Нехай осіння пора, в яку Ви вступили, буде світлою і ласкавою, сповненою душевного тепла, уваги й турботи рідних, суспільства й держави! Дякуємо вам за те, що щедро ділитесь своїм багатим досвідом з молодшим поколінням.

Довгих і щасливих Вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру Вам і всім нам, оптимізму, бадьорості і благополуччя! Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Нехай він щоднини і щогодини захищає вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років!

З безмежною повагою голова Ради ВАП Володимир Дзьобак

 

До списку новин