Колонка автора:

Україна. ЄС та Росія повинні виступити посередниками


Національний день соборності - це сумний день для України. Розгортання подій є жахаючим, Україна фактично знаходиться у надзвичайному стані. Обидві сторони привели до цього загострення, обидві сторони повинні піти один одному на зустріч. Президент Янукович повинен відкликати спецзагони міліції і припинити прибирання барикад. Демонстранти повинні зупинити у своїх рядах провокаторів та порушників спокою.

 

Лише переговори без попередніх умов між Януковичем особисто, опозицією та активістами Майдану можуть привести до послаблення напруги та довгострокових рішень. Відміна репресивних законів та дострокові вибори є неминучими.

 

ЄС та Росія є відповідальними за посередництво. Замість того, щоб і далі риторично провокувати і звинувачувати іноземні держави, Міністр зовнішніх справ Лавров мусив би  краще закликати до спокою. Росія ризикує отримати нову Сирію на Європейському просторі, якщо далі утримуватиме свою протекцію над автократами. Однак ЄС мусить посилити тиск і підготувати конкретні санкції проти осіб, винних у насильстві.

 

За один тиждень український уряд віддалився на світові роки від стандартів ЄС та від самої Європи. Еліта країни показує, що збереження влади, а не воля народу являється єдиною цінністю, яку вона визнає.

 

Шульц Вернер
Блоги
Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Необхідне Вам лікування співвідносно з Вашою пенсією становить: