Колонка автора:

Різдвяне привітання користувачам сайту від Почесного члена ВАП, кардинала Любомира ГУЗАРА

Мене з Вами об'єднує наш вік. Усі ми вже прийшли під ту пору нашого життя, яку зичливі люди називають "золотою осінню". Багато людей думає, що осінь - це сумна пора року; завмирає гаряче літо, зближається холодна зима. В тому є дещо правди, але треба сказати, що ця пора сповнена барв не менше, ніж весна, багата, золота. Пригадую це все, щоб ми не падали на дусі, а раділи всім тим, чим милостивий Господь нас обдаровує.

Щоправда в нас вже трохи менше сил, але зате назбиралось немало життєвої мудрості, і ми бачимо вже далеко більше очима нашої душі, ніж колись бачили очима нашого тіла. Безумовно, маємо життєві потреби, які треба задовольнити. Нас болить, коли ті, хто міг би нам допомогти спокійно провести кожен день життя, про нас забувають. Але навіть посеред усіх прикрощів та браків щоденного життя ми вміємо побачити те, що справді цінне та тривале, і розрізнити його від того, що хоч дуже блищить, але внутрі порожнє. І в тому, дорогі друзі, наше тихе щастя.

Такі думки насуваються нам, коли зближається великий празник Христового Рождества. Саме Різдво припадає в час, коли сонце набирає нової сили, але зміст тих днів не в повороті сонця, а в приході до нас людей самого Бога - джерела усієї Любові та Добра. Завдяки Його приходу усе довкруги нас набирає нового значення. Щоб це зрозуміти, треба прожити на землі значно більше ніж два або три десятиліття. Тому наш вік – це справді золотий час. Тому, шановні пані та панове, сердечно вітаю Вас з празником Христового Рождества, тої великої та величної хвилини об'явлення нашого Всемилостивого Бога. Бажаю Вам, щоб наш традиційний у цей час привіт "Христос рождається!" збудив у нас почуття глибокої радості, щоб з глибини серця ми могли грімко і щиро сказати "Славіте Його!"

+ Любомир

Гузар Любомир

загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?