Колонка автора:

Політика сусідства: Східне партнерство під знаком питання

Стосовно стану взаємовідносин зі східними державами-сусідами (Україна, Молдова, Білорусь, Азербайджан, Вірменія, Грузія) заявив Євродепутат від партії зелених, член Комітету з міжнародних справ, Вернер Шульц:

"Доповіді про хід роботи показують весь спектр можливого зближення східних сусідів з ЄС.

В той час як Молдова і Україна перебувають на межі підписання угоди про асоціативне членство, стосунки з Азербайджаном і Білорусією знаходяться все ще в зародковому стані.

Незважаючи на всі пропозиції і зусилля впродовж останніх чотирьох років з тим , щоб швидко привести шість країн до стандартів і цінностей ЄС, досі майже не досягнено ніяких результатів.

Комісар Фюле прагне і сам, при цьому дуже творчо, розрядити внутрішні політичні кризи в Україні, Молдові та Грузії. Тим не менше, коли політична воля для зближення відсутня або компроміси між політичними таборами не являються можливими, простір для дій ЄС є дуже вузьким.

Тому східна політика ЄС стоїть під знаком питання. Саміт Східного партнерства у Вільнюсі в листопаді повинен би принести прорив, але тепер він може стати лебединою піснею для Східного партнерства. Великому проекту Фюле - надати пострадянському простору європейські перспективи – загрожує, з точки зору внутрішньої політики, крах і занепад (досл. піде під воду) через великі відмінності між країнами-партнерами.

Політична еліта, особливо в Україні, Грузії та Молдові, має все у своїх руках, щоб зробити інтеграцію їх країн до ЄС успішною.

Це саме той час, щоб словам почали слідувати справи ".

Schulz Werner
загрузка...
Blogs
Dziobak Volodymyr Dziobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Alle Blogs
DER BLOCK DES VERFASSERS
Alle Spalten author
Anträge der USU
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Vorschläge unterbreiten
Umfrage
{}