DER BLOCK DES VERFASSERS:

Голова Всеукраїнської асоціації пенсіонерів Володимир Дзьобак про дії влади стосовно пенсіонерів

Теперішня влада знову намагається вирішити наповнення бюджету за рахунок кожного із громадян нашої держави, а особливо – літніх. Незрозумілі новації у пенсійній сфері призведуть не до оподаткування пенсій міністрів, суддів, парламентарів та інших найбагатших пенсіонерів України, а до прямого здирництва з пенсій шахтарів, металургів, ліквідаторів, наукових працівників та представників інших надважких професій. А відмова від індексацій, спекуляційні дії стосовно знецінення національної валюти забезпечать повне зубожіння переважної частини пенсіонерів.


ВАП неодноразово пропонувала уряду альтернативні варіанти наповнення бюджету, не зачіпаючи при цьому інтереси літніх людей в Україні.

//youtu.be/vqYMi7DdAZM


Dziobak Volodymyr

загрузка...
Blogs
Dziobak Volodymyr Dziobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Alle Blogs
DER BLOCK DES VERFASSERS
Alle Spalten author
Anträge der USU
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Vorschläge unterbreiten
Umfrage
{}