DER BLOCK DES VERFASSERS:

БЛЕФ або ХТО ТУТ ЛІЛІПУТИ (ІН)?

Пригадав давню історію. Вороже військо оточило фортецю свого супротивника. Облога тривала дуже довго. Ворог дізнається від одного зрадника, що у мешканців фортеці закінчуються харчі.

Воєначальник, який керував обороною, наказав останні харчі кидати на нападаючих під час найближчого штурму. Коли на голови наступаючих почали падати буханці хліба, цілі шматки мяса, яйця та інші останні запаси - ворог здригнувся. Керівник наступаючих подумав, що харчів в оборонців дуже багато. І зняв облогу, стративши наостанок зрадника-перебіжчика.

Сьогодні ліліпутін робить те ж саме. Він запустив один із останніх своїх БЛЕФІВ - мобілізацію. А також погрозу ввести в односторонньому порядку в Україну "миротворців".

Кремлівському очільнику не треба думати про наступні вибори, про погодження своїх дій з парламентом, про благо для свого народу та інші "зайві", на його думку, демократичні дурниці.

На жаль, Європа давно перестала бути дієвою, активною, монолітною. Сьогодні це аморфна, бюрократична структура, з украй неефективними прийняттями рішень, з брезклим менталітетом "спокою за будь-яку ціну". Тим більше, що нинішньому керівництву, самому ЄС загрожує внутрішній ворог, інспірований московією, - євроскептики. І їх прихід - як у Греції. Якщо набереться критична маса таких проросійських сил - то ЄС погрузне у внутрішніх конфліктах. А потім наступить руйнація. Затяжний конфлікт між Україною і московією - на руку євроскептикам. Тому війну треба зупинити! Будь-якою ціною! Власне цією ціною і є ми! Українці! Та наші землі, інтереси, ресурси.

Тому, по-Рошена «нагнуть», підсолодивши десятками млрд. доларових інвестицій та іншими кредитними принадами. ЄС навіть буде готовий постійно виділяти кредити для України, щоб вона купувала, як в кадирії, власний спокій.

Що стане причиною таких вчинків з нашого боку - дивіться попередні вимоги, не раз озвучені лавровим. Це все ДУЖЕ поверхнево, всього-на-всього штрихи. Без участі США та інших глобальних гравців.

Який же вихід?

1. Офіційна вимога від України гарантам - США та Англії - надати систему захисту, згідно Будапештського меморандуму.
2. Проведення загальної військової мобілізації.
3. Націоналізація майна попередніх олігархічних кланів.
4. Націоналізація військово-спрямованих підприємств.
5. Заборона будь-яких проросійських ЗМІ (типу "ВЕСТИ").
6. Купівля сучасного озброєння за кордоном.
7. Випуск на наших підприємствах зброї. Держзамовлення.
8. Створення СП з іноземними надсучасними виробниками на супервигідних умовах. Наприклад, на 5 років, без податків взагалі.

Та ще зо два десятки заходів. Внутрішнього і зовнішнього характеру. Тоді ми зможемо втихомирити конфлікт на НАШИХ умовах. Без ДОНБАСУ І КРИМУ.

Найголовніше ось що: зараз путіну потрібен перепочинок для вирішення надзвичайно багатьох проблем. У тому числі, для прискореної модернізації армії, для переведення економіки на військові рейки. Він уже не зупиниться. А в потрібний йому момент – через рік-півтора – почне повномасштабну війну.

Думаю, що він налаштований на війну не тільки через України. У нього є ще багато власних цілей. І саме зараз у нас, у всього світу ще є шанс і час для того, щоб якщо не зупинити, то хоча б РІЗКО ПРИЗУПИНИТИ діяння цієї нікчемної ліліпутінської потвори. Через півтора року це буде практично неможливо.


Dziobak Volodymyr

загрузка...
Blogs
Dziobak Volodymyr Dziobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Alle Blogs
DER BLOCK DES VERFASSERS
Alle Spalten author
Anträge der USU
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Vorschläge unterbreiten
Umfrage
{}