DER BLOCK DES VERFASSERS:

ПРИВИД ВІЙНИ БРОДИТЬ БАЛКАНАМИ

Сербська православна церква в особі єпископа біхачсько-петровачського Aфанасія (Ракіта) освятила пам’ятник боснійському сербові, студенту Гаврилу Принципу – вбивці, який розв’язав Першу світову війну і похоронив поступальний еволюційний розвиток Європи. На освяті був присутній і президент країни – Томіслав Ніколіч.

Свій перший постріл ранком 18 червня 1914 року Гаврил зробив у вагітну чеську графиню Софію – дружину Фердинанда. І саме в живіт! А вже потім дісталося і самому австрійському ерцгерцогу, який кинувся на її захист. До речі, палкому прихильнику розширення прав і свобод словянського населення, прибічнику перетворення імперії у союз трьох: Угорщини, Австрії і словян.


Подружжя саме їхало відвідати поранених і хворих солдат.

 

То хто герой? Франц-Фердинанд і його словянська дружина чи цей прищавий студент???

 

На іншому фото Костуріца цілує бюст Принципу. Десь я таке вже бачив...

Знайшов і це, третє фото… На усіх знімках одні герої - вбивці. Різниця лише у масштабах вбивств.

//www.spc.rs/…/nikolitsh_dodik_na_otkrivanju_spomenika…

 

P.S. Наступним логічним кроком буде канонізація сербською православною церквою убивці Європи. Чи варто буде дивуватися цьому? Думаю, ні. Бо вже зараз все видно як Божий день: країна, що освячує монументи вбивць, – сама їх і породжує…

 

 

Dziobak Volodymyr

загрузка...
Blogs
Dziobak Volodymyr Dziobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Alle Blogs
DER BLOCK DES VERFASSERS
Alle Spalten author
Anträge der USU
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Vorschläge unterbreiten
Umfrage
{}