DER BLOCK DES VERFASSERS:

«ІНШУ МОСКОВІЮ» ПОТРІБНО ГОТУВАТИ

У 90-і роки у продажі з’явився дорожезний лікувальний апарат, який, так би мовити, мав сприяти розсмоктуванню рубців. Жінки, яким коновали-хірурги залишили жахливі рубці (навіть після банального апендициту), ринулися його купувати. Накупили – і давай прикладати до різних місць, і давай чекати чудодійного ефекту… Та лікування, на жаль, виявилося ілюзією. Не розсмокталися їхні проблеми…

Так само і наша еліта… Чекає, що нинішня проблема із москалями якось сама собою і пропаде: чи то путін піде у відставку, чи то його знесуть, чи то, нарешті, помре... 

У цьому плані на українській «еліті» розкривається психологія казок наших північних сусідів: бо ж Івану-дурачку все давалося без зусиль, всі бажання - "по щучьему велению, по моему хотению". Але ж українцям все дістається надто важкою працею! На шармака нічого легко не приходиться.

Тому «іншу московію» треба вирощувати. Спокійно, щоднини, тяжкою і наполегливою працею. І над цим потрібно серйозно працювати.

В Україну у різні часи приїхало дуже багато московитів, які не змогли вже далі терпіти "духовних скреп". На жаль, з ними реальної роботи не проводиться. Немає систематичного «вирощування» іншої, дружньої до нас еліти, підготовки молоді у вишкільних таборах і т.п. Без такої копіткої постійної роботи ми просто приречені знову і знову наступати на одні і ті ж самі граблі, постійно чекаючи удару в спину від "братнього російського народу".

 

 

Dziobak Volodymyr

загрузка...
Blogs
Dziobak Volodymyr Dziobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Alle Blogs
DER BLOCK DES VERFASSERS
Alle Spalten author
Anträge der USU
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Vorschläge unterbreiten
Umfrage
{}