DER BLOCK DES VERFASSERS:

МІЛІЦІЯ-ПОЛІЦІЯ і ПЕТРО І

Сьогодні тільки сліпий не бачить позитиву в роботі нової поліції. Тільки німий про це не каже. І тільки геть лінивий не постить якісь фото чи тексти у себе на ФБ-сторінці.

 

Але нинішня поліція, яка переймає кращі світові зразки в роботі, діє не зовсім легально. Уже цілий місяць!!!

 

«Краще робити і помилятися, ніж сидіти і говорити», – думає переважна більшість нашої ФБ-спільноти. Так-то так, але…

 

1. Закон України «Про національну поліцію» був прийнятий і направлений із Верховної Ради в АП на підпис 14 липня 2015 року;

 

2. Сама поліція на вулицях уже з 4 липня. За словами Авакова, який сказав, що, оскільки законних підстав для діяльності «поліцейських» немає, «поліція» працює в тестовому режимі. Тобто, ...трошки незаконно.

 

3. Уявляю, скільки злочинців доведеться відпустити за рішенням суду… Адже їх затримання здійснювала служба, якої ще не має бути.

 

І останнє. Сьогодні, за винятком небагатьох нових облич (як от Антон Геращенко), всі інші – старі кадри. З попереднім досвідом роботи, зі старими схемами, з уявленням про власні повноваження та обов’язки і, власне, з попереднім ставленням до нас з вами. Старі очільники – і нова служба....

 

Колись Петро І посилав дітей дворян, купців на навчання до Європи. А як тільки вони поверталися і частина з них ішла працювати в ПРИКАЗИ, то цар суворо забороняв новим і старим службовцям зустрічатися чи навіть пересікатися. "Попірєдніки" писали звіти, а нові на наступний же день приступали до виконання своїх обов’язків. І чого б це??? Може, Петро І щось та й знав???

 

Dziobak Volodymyr

загрузка...
Blogs
Dziobak Volodymyr Dziobak Volodymyr РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Alle Blogs
DER BLOCK DES VERFASSERS
Alle Spalten author
Anträge der USU
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Details Vorschläge unterbreiten
Umfrage
{}