Колонка автора:

Україна - Саміт: Останній шанс (спеціально для ВАП)

"Українське керівництво, на чолі з президентом Януковичем, близьке до того, щоб свідомо втратити шанси на укладання угоди про асоційоване членство в ЄС. Замість того, щоб врешті-решт зміцнювати верховенство закону, ситуація погіршується. Це є катастрофічним сигналом, що проти Юлії Тимошенко висунуто нові звинувачення і вповноважений прокурор вже при висуненні звинувачення є переконаним в її вині. В той же час, адвоката пані Тимошенко, народного депутата Власенко, переслідують слідчі органи і погрожують йому ув'язненням.

Тиск на нечисленні, що залишилися незалежними, засоби масової інформації росте шляхом, що вселяє побоювання. За таких  обставин як зараз угода про асоційоване членство підписана бути не може.

Лише якщо правляча еліта довкола Януковича продемонструє політичну волю щодо цілковитого виконання  погоджених умов задля реформи, Україна зможе довести, що вона дійсно хоче угоду. Той, хто подібно Україні, настійливо проситиме про перспективу вступу до ЄС, мусить надійно і без винятків впроваджувати даний мінімум вимог.

Зі своєї сторони, Європейський Союз мусить інтенсивніше ніж дотепер підтримувати Україну співпрацею в сфері енергетики та модернізації зношених газотранспортних систем , з тим щоб країна могла стати більш незалежною від Росії. Європейський Союз мусить також створити спрощений візовий регламент, щоб посприяти більшій свободі та обміну між Україною і ЄС".

Ребека Гармз прибуває в Україну наступного понеділка і вівторка для політичних переговорів та заходів.

Шульц Вернер
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?