Колонка автора:

Той, хто переслідує громадянське суспільство, не повинен вільно пересуватися по Європі

"Вже кілька днів триваючі рейди на сотні незалежних організацій НУО та фондів  Росії є абсолютно неприйнятними.


Цим  уряд підтверджує, що він розглядає роботу організацій з захисту прав людини як контрольовану з-за кордону агентурну діяльність.


Цією акцією він (уряд) урізає передусім право російських громадян на громадянську активність (участь) та руйнує європейсько-російське співробітництво і модернізацію на широкій суспільній (громадянській) основі.

Ті, хто здійснюють регрес (у стосунках) та конфронтацію, не повинні бути винагородженими.


З огляду на ці розслідування, ЄС повинен негайно заморозити погоджену візову свободу для власників російський відомчих паспортів.


Це неприйнятно (виключено), що посадові особи, які беруть участь у цих рейдах, або причетні до смерті юриста Сергія Магнітського, користуються  вільним проїздом у Європі.


Замість цього, потрібно було б нарешті домовитися про угоди щодо спрощення візової політики на користь всіх громадян Росії".


Вернер Шульц,

Союз 90/Зелені

Шульц Вернер
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?