Колонка автора:

Україна: Андрей Пленковіч очолить делегацію Європарламенту для спостереження за виборами

Делегація розпочне свою діяльність зранку 24 жовтня, та закінчить свою роботу після спільної прес-конференції у другій половині дня 27 жовтня.

 

Делегація Європарламенту буде складатися з 15 депутатів Європарламенту і буде інтегрована, як завжди, в Міжнародну місію зі спостереження за виборами на чолі з довгостроковою місією експертів з Бюро демократичних інститутів і прав людини при ОБСЄ  (ОБСЄ/БДІПЛ). Спостерігачі Європарламенту відвідають сім міст України - Київ, Чернігів, Черкаси, Львів, Одесу, Харків і Дніпропетровськ.

 

«Майбутні парламентські вибори в Україні є важливою подією для консолідації демократії в Україні, тим паче, що в деяких регіонах вони проходитимуть у дуже складних умовах. Делегація Європарламенту для спостереження за президентськими виборами, разом з іншими міжнародними партнерами, відіграє важливу роль у спостереженні, аби вибори пройшли у вільній і справедливій манері», - підсумував Пленковіч.

 

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?