Колонка автора:

Комітет ЄП дав зелене світло фінансовій допомозі для України

Габріеліус Ландсбергіс, депутат Європарламенту, відповідальний за цю справу, привітав рішення комітету: «Сьогоднішнє рішення свідчить про те, що серед політичних сил в Європейському Парламенті існує міцний консенсус для прийняття цього безпрецедентно великого пакету допомоги для України без жодної затримки».

 

«Це не просто технічне рішення, як дехто вважає. Ми також надсилаємо потужний політичний сигнал українському народові і сусідам України, що ЄС та міжнародні донори не залишать свого партнера в умовах екстремальних труднощів", - додав він.

 

Остаточне голосування призначене на міні-пленарну сесію Європейського Парламенту на наступний тиждень у Брюсселі.

 

Європейська комісія запропонувала 8 січня 2015 року надати Україні додаткові 1,8 млрд. євро макрофінансової допомоги. Рішення було ухвалене у відповідь на запит українського уряду про додаткові €2 млрд.

 

Після того, як програму буде схвалено, Україна отримає два транші до кінця року та третій на початку 2016 року.

 

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?