Колонка автора:

Шановні колеги та друзі!

Україна до цих пір вже була частиною Європи протягом багатьох століть і повинна нею залишатися! Ви знаєте, що ЄСП дотримувався цієї думки від початку встановлення наших контактів близько десяти років тому. Ми цінуємо вашу дуже важливу роботу задля бідних і знедолених людей і відчуваємо зв'язок з вами.

 

Я не втрачаю надії на те, що члени парламенту і, відповідно, політично відповідальні особи врешті-решт приймуть рішення на користь союзу з Європою.

 

Гарні зв'язки з 11 країнами повинні бути політичною програмою, включаючи Росію, але я цілковито переконаний, що об'єднана Європа стане майбутнім для України - в емоційному, політичному, економічному і не менш важливому за попередньо названі культурному плані.

 

Давайте продовжувати співробітництво заради цієї мети!

 

 

З повагою

Ульріх В.

 

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?