Колонка автора:

Відкритий лист Європейського Союзу пенсіонерів (Ан Германс) Всеукраїнській асоціації пенсіонерів

Європейський союз пенсіонерів

Президент

Панові Голові Всеукраїнська асоціація пенсіонерів

Володимиру Дзьобаку

04071 Київ Україна

Брюссель, 3 грудня 2013 року

 

Дорогі друзі!

 

Кожен день, кожну годину наші ЗМІ повідомляють про ситуацію в Україні. Ми постійно стежимо за подіями у Вашій країні, позиціями уряду та прагненням українського народу. Нам відомо про зовнішній тиск, який переживає Україна, поділяємо і підтримуємо ваші амбіції задля зміцнення партнерства з ЄС. Ми розуміємо Ваші розчарування після останнього вільнюського саміту, проведеного 28-29 листопада 2013 року.

 

Третє Східне партнерство між ЄС та шістьомома східноєвропейськими державами-партнерами (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна) не принесли вашій країні позитивні результати, на які ми всі сподівалися. Були ініційовані лише угоди ЄС про асоціацію з Грузією і Молдовою і підписано деякі інші важливі угоди про співпрацю. Для ЄС успіх співпраці з європейськими партнерами на сході базується на спільних інтересах і цілях. У Вільнюсі Президент Європейської Ради Герман Ван Ромпуй висловив це наступним чином: «Ми поділяємо жвавий інтерес до зближення. Наше головне завдання - побудувати загальну зону спільної  демократії, процвітання, стабільності та покращених відносин і обміну. Для забезпечення стабільності і процвітання на європейському континенті нам необхідно посилити співробітництво. Вирішення потенційних конфліктів, розбудовування довіри та виховання добросусідських відносин - все це є визначальним для економічного і соціального розвитку».

 

Незважаючи на те, що уряд України прийняв рішення  тимчасово призупинити підготовку до підписання угоди, ми переконані, що тісні партнерські відносини з ЄС забезпечать найкращу підтримку економічній ситуації в Україні, курсу реформ та модернізації задля побудови заможного та стабільного майбутнього для всіх.

 

Українські громадяни знову показали протягом цих останніх днів, що вони розуміють і вітають історичну сутність Європейської асоціації та їх спільне майбутнє з ЄС.

 

Східне партнерство задумане як безпрограшна асоціація, у якій ми всі виграємо. Україні потрібно вільно вирішити, до якого роду домовленості  з Європейським Союзом вона прагне.

 

Ми сподіваємося, що, будучи асоціаціями громадян літнього віку, ми триматимемось разом і поділятимемо нашу роль задля суспільства свободи та демократії. У нашому наступному засіданні президії (13-15 грудня 2013 р. ), під час якого ми обговорюватимемо питання щодо майбутнього плану дій для Європейського Союзу Пенсіонерів, ви та наші українські друзі будете у наших думках. Ми бажаємо вам мужності і сил. Ви можете розраховувати на наше співчуття та солідарність.

 

Сподіваємось  на швидку зустріч з Вами.

 

З повагою Ан Германс

Европейский Союз пенсионеров
загрузка...
Блоги
Дзебак Владимир Дзебак Владимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Все блоги
Колонка автора
Все колонки авторов
Петиции ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробности Подать заявку
Опрос
Придерживаетесь ли Вы правил карантина?